Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

July 2013

Úžasný nadpis článku-.-

5. july 2013 at 18:50 | Nami |  Moje kecy
Konichiwa minna-san!
Jak se máme? Věřím - nebo spíše doufám - že výborně a že užíváte prázdnin co to jde!

Moc nevím o čem psát, protože nápady na povídky mi došly. Což mě přivádí na myšlenky ohledně blogu. 20. 8. má blog narozeniny. Přemýšlím, že ho buď zruším, nebo přestěhuju. Protože název stránky už moc nesedí s obsahem. A navíc, nikdo ty povídky nečte. Hlavně neříkejte že je přecejen někdo čte, protože.. Když se zamyslíte, četli jste je, ale kolik blogerů píše povídky, které jsou 30 000 000x lepší a smysluplnější než ty moje. Psaní povídek mě už ani nebaví, protože se tam objevil jeden komentář a to jen vyjímečně. Psala jsem proto, že mě to bavilo a chtěla jsem to dělat pro vás, ale jenom z jedné strany to nejde,.. Musí se to opětovat. Vím, že nepíšu tak, že si to ten koment zaslouží, ale i tak.

Možná vytvořím blog, kde bude vše dohromady - anime a K-Pop. Nebudeme si lhát. Kdysi -ještě před třemi týdny- mě ještě Naruto bavil a koukala se na něj ráda. Teď se to změnilo. Více se věnuji K-Popu a Naruta koukám vždy, když přibudou nejméně tři díly.

Jinak s kamarádkou jsme založily blog, na kterém je jen náš osobní život. Takže budeme rády, když napíšete komentář.
To by bylo vše, vylela jsem si srdce No, víte jak poslouchám K-Pop, že? (Jasně že víte, vždyť o tom furt melu.. BAKA!)
Tak jeden můj bias z B.A.P, DaeHyun, zná ČR a umí říct téměř česky: Miluji Tě. Ani nevíte, jak moc jsem skákala po pokoji. No, zrovna tam přišla mamka. Mám utrum na týden s mobilem a celkově s písnička. Když je uslyší urve mi hlavu.
(celé video TADY)
Tady máte sestřih videa na pouhé 'miluji te' <3
He know us, Czech BABYs!! - pouze pro silné povahy, které chtějí vidět šílenou opici (under perex) aneb. moje reakce po shlédnutí videa....