Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

December 2012

Veselý Silvestr a Nový rok! + Nový "oficiální" design!:D

31. december 2012 at 23:35 | Nami

Konichiwa mina!

Když to teď píšu, tak je, (pokud dobře vidím) kolem půl dvanácté.. Chystám se na náměstí na oslavu Nového roku, ale stihnu všem SB-énkům a všem ostatním popřát HAPPY NEW YEAR!!
Pod perexem info o novém "oficiálním designu":)

Nový design blogu..:)

30. december 2012 at 22:32 | Nami |  Designy
Ohayo, mina-san!
Opět jsem něco splácala, je to jen na rychlo, abych se zbavila toho zimního... Nevypadá nejlíp, ale je to opravdu provizorní. A jelikož mě nic nenapadlo, tak jsem to splácala a zneužila při tom Yasu i Nami... Nejde mi o nic jiného než aby se na to dalo dívat.. To mi stačí:)

Yasu Uchiha a Nami Inakaze ^^

30. december 2012 at 15:40 | Nami |  Kreslím
Konichiwa, mina-san!
Včera večer jsem sedla k počítači a koukla na youtube.. Prozkoumala jsem všechny videa ohledně RPC apod.. A už jsem (konečně) zjistila jak stínovat.. :D Mám to ale opožděné bliky:P Už mám i Naminu nejlepší kamarádku:) Jmenuje se Yasu Uchiha:).. Proč Yasu? Někdo kdo umí japonsky ví, že to znamená tichá.. Ano Yasu bude taková tichá holčina, ale za to velmi inteligentní a přemýšlivá.. Z to Nami bude.. Nechci říct hloupá,.. Bude jako Naruto. Hlučná, ikdyž jí to někdy trvá, tak chytrá a přátelská:)
Tady mám ty moje dvě děvčata: (Nami i Yasu jsou divně zatvářené.. Proč? Protože se originální obrázek taky tvářil trošku čudně..)

Nové organizační věcičky -.-"

27. december 2012 at 16:54 | Bajule-chan x3 (Naposled)
Konichiwa!
Takže.. Rozhodla jsem se, že tenhle blog 'doslova' překopu.. Změním si jméno a budu s Vámi i trošku více komunikovat. To znamená, že nebudu zveřejňovat jen obrázky a povídky, ale i občas plácnu něco, na co by se dalo navázat slušná konverzace. Změním des a začnu se zaměřovat na grafiku, chcu zdokonalit své RPC,.. Ale to chce dřinu, spoustu času a hlavně nervy.. Více pod perexem..

Dobře, takže repete -.-" - Aimi Inuzuka

26. december 2012 at 12:56 | Bajule-chan x3 |  Kreslím
Yep.. Takže jsem trošku zapracovala na Aimi.. Tahle verze je trošku.. Lepší?.. Asi. Je vyjímečnější v tom, že ji dělám už třetí den a VUALÁ - Hotovo! Myslím (Měla bych přestat myslet:P), že tohle asi dopadlo nejlíp ze všech Aiminých verzí. Samozřejmě, že na Aimi ještě zapracuju. Mám v plánu, že bych ještě udělala Mai a udělala bych jí "realistický" vzhled.. Dobře, dost kecání, tady je 'new version of Aimi Inuzuka'!

První (a poslední?) RPC (Dá se to tak nazvat?) - Aimi Inuzuka

26. december 2012 at 0:03 | Bajule-chan x3 |  Kreslím
No.. -.-"
Takže sedla jsem k bedně s potuchou něco kreslit, .. Ale byla jsem lína na to, abych se zvedla a zašla pro tužku a papír.. Tak jsem si radši otevřela Paint Tool Sai a začala jsem. Barvy jsem tam plácala, jak se mi pod ruku dostaly. A na to, že to dělám bez návodu a poprvé, není až tak hrozný ne? Asi jen to pozadí... A bílé místa.... A - No to je jedno! Není to nejhorší:D

My Diary - 6. díl

25. december 2012 at 20:15 | Bajule-chan x3 |  My DiaryTo, co mozek vyplodí a ruka nakreslí - Aimi Inuzuka

22. december 2012 at 18:33 | Bajule-chan x3 |  Kreslím
Slíbila jsem, že zveřejním moji vymyšlenou postavičku jménem Aimi Inuzuka..
PRŮKAZKA
JMÉNO: Aimi Inuzuka
VĚK: 16
HODNOST: Chuunin
KLAN: Inuzuka
RODINA: Kiba Inuzuka - Bratr
Tsume Inuzuka - Matka
Hana Inuzuka - Sestra
Akira - Společník (Obrázek doplním pozdějš.. Až ho nakreslím:D)
FOTO: (Mám jen dva..:/ A z toho ten druhý vypadá hrozně:D)
NA PRŮKAZKU

Finally, the holidays!..

22. december 2012 at 11:32 | Bajule-chan x3 |  Moje kecy
Prázdniny.. Konečně!
Školy už mám plné trenky.. Konečně si můžu plně sednout k povídkám. Slíbila jsem Vánoční speciál 'Něco víc než přátelé', ale tuhle povídku pauzuju. Proč? Okej, tak za prvé: Nemám inspiraci Za druhé: Teď přicházím do stádia, které není ničím příjemným. Co je to za stádium? Závislost na anime -.-"

A teď trošku z jiného soudku. Dala jsem se na kreslení.. Moje vymyšlená postavička se jmenuje Aimi. Aimi Inuzuka. Vlasy jsem trošku okopírovala od Kushiny.. Ale mně se prostě líbííí ._. Později dodám obrázky.

A ještě k těm SPECIÁLŮM...
K povídce My Diary bude rozhodně Vánoční speciál. Chtěla bych ho vydat na Šťědrý den. Ale pochybuju, že to stihnu. Buď to bude brzky speciál, nebo pozdní -.-"

To by bylo vše. Bye!
Pod perexem pár gifinek, který se mi sakra líbí ._.

My Diary - 5. díl

18. december 2012 at 20:55 | Bajule-chan x3 |  My Diary
Jen si tu vložím pár mojich keců:D Zabrouzdala jsem do historie na hokage.cz. Zrovna jsem si vzpomněla na Kakashiho. Tak jsme klikla a otevřela díl: Kakashi Gaiden /Někdo možná zná pod pojmem: Kakashi - život chlapce na bojišti, furt je to ale totéž/.. Baruška si pobulela:'( Jak Obito byl pod tou skálou.. *Už chňape po kapesníku a bulí*