Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

Něco víc než přátelé 10

30. september 2012 at 20:19 | Bajule-chan x3 |  Něco víc než přátelé

MÁME TU DESÁTÝ DÍLEČEK! :) UŽIJTE SI TO (jen doufám,že to tu nepíšu pro sebe)


"Saky, pochop.. Jeho síla nám hodně pomůže. A navíc.. Změnil se. Není tak lhostejný k ostatním. Už se dokonce upřímně usmívá" Naruto ji pohladil po tváři "Zkus mi projednou věřit, Saky" Ona kývla..
"Ale Naruto.. Sasukeho ostatní nepřijmou tak snadno" Naruto vztal a šel za Sakurou
"Ano.. Já to vím. Vše si plně uvědomuju. Vím co dělám. Když bude vyvádět, skrotím ho" usmál se Naruto, Sakura se na něj podívala a následně se taky usmála. Ozvalo se klepání na dveře. "Dále" pozval osobu dál Naruto.
"Eh.. Naruto? Potřebuju misi! Nutně!" vykřikla osoba
"Tenten? Proč?"
"Protože musím z vesnice! Mám nějaké OSOBNÍ (toto slovo Tenten zdůraznila) problémy. Prosííím!" žadonila TenTen. Naruto se na ni nechápavě podíval, ale pak si šel sednout ke stolu a žačal se prohrabovat v papírech
"No,.. Asi pro tebe nemám žádné mise.. Nebo ne, tady je něco.. Ale je to mise typu B nebo A" zvážněl Naruto. TenTen se zarazila ještě nikdy nebyla sama na misi A nebo B.
"Takže ti dám tým.." TenTen se usmála a radostně kývala hlavou "Hmm.. Ale koho.. Jo už vím,.. Půjdeš ty, Lee a Neji"
"Co?! To není nikdo jiný než Neji?!" Naruto se skoro až lekl. Cukl prudce hlavou a podíval se na TenTen
"Proč nechceš jít s Nejim? Dlouho neměl žádné mise, měl bych ho trochu provětrat" usmál se Naruto
"Protože kvůli němu musím odejít z vesnice" řekla Ten
"Aha.. Tak to ti můžu dát místo Nejiho Kibu a Akamara. Taky dlouho nebyli na misi" Naruto se chytl za hlavu "No jo ale.. Sakra! Já nedávám vůbec mise!"
"Dobře! V kolik máme vyrazit, Hokage-sama?"
"Dneska.. Ještě dneska, potřebuju, aby jste už byli zítra doma. Budou se rozdělovat genini. Ty, jakožto Jonin, je budeš mít na starosti tak si mákni" Sakura vztala
"Tak já vás tu nechám o samotě. Jdu ještě trénovat" Naruto kývl a říkal Tenten podrobnosti k misi
Sakura dorazila domů do 15 minut. Spěchala. Doma se jen převlíkla a vzala trénovací věci. Když tak šla Konohou někdo se k ní připojil. "Ahoj, kam jdeš?"
"Do toho ti nic není" odsekla Sakura
"Aha.. Dobrá.. Tak... Se zase měj, no" posmutněla osoba a sklopila hlavu. Sakura se na něj podívala. Viděla že ho to mrzí, jak ho nemá ráda, a jak ho nepřijímá.
"No.. Víš co? Pojdˇ semnou Sasuke. Ještě jdu naposledy trénovat, než budu trénovat s těma malýma" usmála se růžovláska. Sasukemu se v očích zatřpytila kapička naděje, že ho začne uznávat a odpustí mu. Usmál se a doběhl Sakuru. Vyrazili.
NA CVIČÁKU
Na řadu přišel trénink se shurikenama. Sakura se trefovala přesně do červeného bodu, Sasuke kamkoli jinam než na terč. Chytl se za hlavu a promluvil "Jak mám trénovat Geniny, když se ani netrefím do terče.." posmutněl
"Do toho se dostaneš.. Byl jsi v tom dobrý, jen si to musíš připomenout" povzbuzovala ho s úsměvem Sakura
"No jo.. Ale já jsem si tak strašně zvykl na katanu.. Je to těžký!" stěžoval si Sasuke
"Neplácej nesmysly a trénuj" začala se smát Růžovláska, Sasuke se k ní přidal. Kolem šla Ino. Když uviděla Sakuru se Sasukem, málem omdlela. Přiběhla za Sakurou "S-Sakuro? C-Co to má z-znamenat?"
"Jé, ty to ještě nevíš? Sasuke se vrátil do Konohy" Ino se málem zastavilo srdce. Vyvalila oči a čučela na Sasukeho v Joninském obleku.
"He? Proč jsi se jako vrátil?!" Ino už začala být naštvaná. Sasuke byl z její reakce překvapený, tak jako Sakura.
"Já-" nenechala ho domluvit "No, a zase TY! Jak se s ním můžeš bavit Sakuro?! Po tom co udělal?!!"
"Ino, uklidni se. On se změnil.. Je jiný a sama jsem se o tom přesvědčila" Sasuke na ni překvapeně zíral "Nechtěla jsem ho tu, ale.. No.. Už se to asi změnilo.. Jsem i docela ráda že se vrátil. Rozumíme si" Sasuke se usmál, ale stále nechápal, jaktože se ho Sakura takhle zastává.
"Už i ty.." Vydechla Ino a začala utíkat směrem pryč
"Ino!!" stačila zakřičet Sakura. Smutně se podívala na Sasukeho, který se stále díval směrem kde blondýna zmizela. V jeho výraze šlo vidět jak ho to mrzí. Sklopil hlavu a koukal do země. "A-Asi má pravdu.. Neměl jsem se vracet"
"Sasuke.. Je to pro ni jen těžké.." Snažila se ho utěšit. On však věděl, že ona to cítí stejně. "Umíš se perfektně přetvařovat.. Proč to prostě neřekneš narovinu?!" vyjel po ní Sasuke
"Prosím? Jak přetvařovat? A co ti mám říct narovinu?" Nechápala Sakura
"Nedělej hloupou. Moc dobře vím, že ty mě tu taky nechceš! U Naruta platí to samé!"
"Tak to teda ne! To není pravda! A Narutovi křivdíš! On tě začal respektovat jako první! On mě naučil přijmout tě!!" Sasuke sklopil hlavu a nevěřícně kroutil hlavou. Po tváři mu sjela slza. Sakura jak to uviděla, tušila že je zle. Natáhla k němu ruku a chtěla mu ji položit na rameno. On ji však odstrčil a zmizel. Sakura jen hleděla na místo, kde ještě před chvílí stál. Po chvíli se rozběhla k Narutovi.
V NARUTOVĚ KANCELÁŘI
Naruto tam měl zrovna na návštěvě Gaaru. Příjemně si povídali, smáli se. Dokud do místnosti nevtrhla Sakura.
"Naruto! Problém! Pojdˇ rychle zamnou!" Naruto se nevyptával a vystřelil se Sakurou ven. Doběhli do sídla Uchihů.
"Sakuro? Co tu děláme?"
"Nemel a dělej" když doběhli k domu Sasukeho domu, neobtěžovali se zaklepat a rovnou vtrhli dovnitř.
"Sasuke!" vykřikla Sakura a začala ho hledat. Dohledali se až do jeho pokoje. Všude byli fotky jeho a Itachiho. Sasuke tam seděl v rohu skrčený. "Proč jste tu?" pošeptal chladně Sasuke
"P-Přišli jsme za tebou. Mysleli jsme si že se ti něco stane" přišla k němu Sakura a klekla si.
"To jste se nemuseli namáhat. Ulevilo by se vám, kdybych tu nebyl" Naruto se zarazil
"Proč to říkáš?" Sakura mu to začala vysvětlovat. Sasuke jen přemýšlel, proč za ním přišli. Že by jim na něm opravdu záleželo..? Naruto se podíval na Sasukeho
"Sasuke.. Ino to tak nemyslela. Byla jen v-" přerušil ho
"Šoku. Já vím! Ale stejně vám nevěřím" Naruta z toho píchlo u srdce. Jeho nejlepší přítel mu nevěří.
"Nedělej.. Nenávistí jsme si už prošli, chceš ji znovu začít?" usmál se Naruto. Sasuke se na něj prudce podíval. Ten jeho úsměv.. Hřál ho u srdce. Pochopil, že ti dva ho mají rádi i přesto, co udělal.
"Půjdeme Sakuro.. Musí si to probrat v hlavě. Sasuke,.. Budu rád když se za mnou stavíš do konceláře" řekl klidně Naruto. Oba vztali a byli na odchodu. Ale černovlásek je zastavil. "P-Počkejte.. Naruto, nechci.. Nechci nenávist.. Já jen chtěl, aby jste mě zase přijmuli mezi sebe. Po tom co předvedla Ino.. Mám stochutí se podříznout nebo znovu odejít, ale tentokrát se nevrátit. Vy.. Jste jediní kdo tady ve vesnici semnou mluví" Naruto mu podal ruku jako pomoc k vztanutí. On ji přijmul. "To možná, ale my tě máme rádi jako stovka dalších lidí" dale povzbuzoval Naruto. Sasuke koukal do země a promluvil "Arigato.." zvedl hlavu a usmál se. Sakura a Naruto taky
"Ták, zajdeme na rámen ne?" Chtěl zvednout náladu a podařilo se mu to. Oba souhlasili. Cestou na rámen potkali Nejiho a Hinatu. Ti byli taky vyjevení že vidí Sasukeho. Ale, neměli tak "přehnanou" reakci jako Ino. Hinata si s ním obvzláštˇ rozumněla. Objednali si rámen a všichni si hezky popovídali. "Tak.. My už se Sakurou půjdeme. Máme ještě něco v plánu.." Mrkl na kluky Naruto. Sasuke se usmál a kývl.
"My už taky půjdem.. Měj se" řekl a Neji a odcházel "Jdeš Hinato?" zeptal se, protože Hinata stále nešla
"Jo už jdu! Počkej Neji! Měj se, Sasuke. Z-Zítra se za tebou stavím" usmála se Hinata a Sasuke na ni kývl. Poté se rozběhla za Nejim. Sasuke se zvedl a odcházel taky
U NARUTA DOMA
Zavřeli dveře na které byla následně Sakura přitlačena. Když se při vášnivém líbání od sebe odpojili, Sakura promluvila
"Takže dneska?" vydechla na Naruta, který byl stále opřený o její čelo
"Co dneska..?" Sakura se usmála
"Bude to dneska?" Naruto konečně pochopil
"Když budeš chtít.." přilepil se jí opět na rty. Sakura udělala první krok. Začala mu sundávat pláštík a vestu. Naruto nezůstával pozadu a rozepnul ji "tričko". Naruto taky nechtěl být pořád u dveří, tak vzal Sakuru do náruče a odnesl ji do ložnice. Kde se úplně navzájem svlékli. Sakura byla dole a Naruto nahoře.
"Opravdu to chceš? Ještě můžeš vycouvat" pošeptal Naruto. Nechtěl, aby Sakura nechtěla nebo podobně.
"Nechala bych tě semnou udělat tohle, kdybych nechtěla?" Naruto se usmál
"Dobrá jak chceš" pošeptal ji do ucha a lehce ji do něj kousl. A začal do ní pomalu, co? Áno, všichni víme co :D
BYE BAJULE CHAN x3
 

8 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement