Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

Něco víc než přátelé 09

28. september 2012 at 17:24 | Bajule-chan x3 |  Něco víc než přátelé

DEVÁTÝ DÍL JE TU. SNAD SE BUDE LÍBIT. :)


"No tak my půjdem, jdem Shikamaru!"
"No jo furt" Temari si ho přitáhla a kráčeli ruku v ruce Konohou. "Ách joo. Naruto! Já se nudím!" stěžovala si Sakura.
"No jo už jdem. Tak se mějte, zdar" šli mlčky a Sakura celkem trucovala. Byla naštvaná na Naruta že ji trochu přehlíží. Podívala se na něj a pak na jejich propojené ruce "Copak, Saky? Děje se něco?"
"Ne, jen já.. Emm..." Naruto se na ni nechápavě podíval "Noo.."
"Nechceš se vymáčknout? Co, Saky?" Pousmál se Naruto. Sakura se začervenala. "Jestli bys nechtěl dneska přespat u mě.." řekla rozpačitě. Tahle otázka ho překvapila "P-Přespat u-u-u te-be-be?" Ano párkrát spolu spali ale jen spali. Co když to bude tuto noc jinak. Koukla na něj s nadějí, ale on jen čuměl na ni jako na přízrak.Nakonec se usmál a promluvil "No.. Jasně proč ne" Sakura se mu vrhla kolem krku, překvapila ho "Dobře, tak doraz v.. Osm?"
"Jo.. To by šlo. Dodělám papíry a přijdu" Sakura s úsměvem kývla a rozběhla se dom vše nachystat. Naruto šel mlčky Konohou. Po chvíli se k němu připojil Neji, co šel zrovna za Hokagem, a když ho potkal tak tam nemusí chodit. "Měl jsem mít misi, víš o tom něco?"
"Ano, vím všechno.." usmál se Naruto ".. Ale ta mise začíná až za tři dny" dodal
"Aha. Takže se ještě nemám chystat?" ptal se zvědavě Neji
"Ne, ještě ne. Máš času dost" Neji kývl a rozloučil se. Po pěti minutách se k němu zas někdo přidal. Tentokrát to byl Kiba, který venčil Akamara. "Hoj, Naruto" pozdravil
"Nazdar" pousmál se Naruto
"Jak to jde?" Naruto najednou zhodil ten jeho úsměv
"No.. Já ani nevím. Asi fajn" Kiba se zašklebil
"Jak jako nevíš? Ty nevíš jak se máš?"
"Heh.. Takhle to zase není. Je mi dobře" znovu se usmál. Kiba taky a kývl na rozloučenou. Hned se rozběhl s Akamarem trénovat. "Ach jo. Už nikdo, prosím!" říkal si v hlavě Naruto. Došel do kanclu. Tam si sedl na židli a začal dělat papíry. Do místnosti po zaklepání a povolením vstoupit vešla Hinata. "Ahoj Hinato, copak je?"
"A-A-Ahoj N-Naruto.. Já jen.. No... Vííš.." Hinata byla rudá až na zadku ".. Jáá.." Naruto se zasmál
"Hin, co se děje? Řekni to už" řekl s úsměvem Naruto. Hinata se hluboce nadechla a promluvila tichým hláskem
"Já jen jestli pro mě nemáš nějakou misi.." Naruto se podíval do papírů.
"Mám, Hin. A jsi už v pořádku? Nebolí tě ten kotník?"
"A-Ano. Už jsem v pořádku" Naruto se usmál
"Dobrá, vyrazíš společně se Sakurou, Kibou a Leem, zítra v 10 hodin"
"A co to bude za misi?"
"To ti řeknu u Jižní brány. Měla bys tam být přesně"
"Hai" Naruto se usmál a kývl. Hinata se otočila a šla pryč. Za dveřma jen vzpomínala na Narutův úsměv. Jak ten mu sluší. Ale nad přemýšlela nad misí. Byla ráda že půjde se Sakurou, přecejen to jsou dobré kamarádky.
ZÍTRA RÁNO (cca. 7 hodin)
Sakura vztala a šla do koupelny. Naruto u ní přespal, ale nic se nestalo. Naštěstí (:P). Umyla se, a přichystala na misi. Naruto vztal a šel za ní. Čekalo ho ne zrovna milé překvapení. Sakura byla už dávno někde jinde. Na stolku pouze nechala lísteček pro Naruta. Bylo tam psáno že vyrazila ještě naposled trénovat. Naruto se chytl za hlavu a jen se modlil aby si při jejím tréninku něco neudělala. Vždycky ji hlídal Naruto nebo Kakashi, popř. Tsunade. Šel se obléct a vyrazil na místo jejího tréninku. Sakura zrovna trénovala s kunaii a shurikeny. "Ale, ale.." řekla osoba. Sakura se zarazila. Ta osoba tu neměla být, měla být jinde. Zastavila se se strachem a udivením v očích. Prudce se otočila na osobu "Co tu děláš Sasuke?!"
"Já? Já jsem se šel projít. Ty tu trénuješ?" Sakura na něho hleděla jako na ducha.
"Máš být ve vězení Sasuke!!" Vykřikla Sakura
"Ve vězení? Nebylo tam co dělat, tak jsem odešel" řekl lhostejně. Sakura zaujala bojové postavení "Ale v klidu, nepřišel jsem bojovat, ani nic podobného. Jen jsem tě přišel navštívit" Sakura si ho stále prohlížela s bolestí ale i zlostí v očích.
"Navštívit jo?! Proč?!"
"To je otázka teda.. Chtěl jsem tě vidět, Sakuro" usmál se. Ale ne falešně, opravdově. Sakuru to zarazilo. Proč se na ni usmívá po tom co ji tak moc ublížil. Seskočila dolů z větve na které dosud byla.
"To není falešný úsměv. Co po mě chceš?!"
"Nic, jen se chci vrátit do Konohy" Sakura vyvalila oči. On se chce vrátit? Po tom všem? To nepřipadá v úvahu!
"Ty zmetku!" Vykřikla Sakura a hned mu jednu střelila, on odletěl nějakých 10 metrů, kdyby ho nezastavil strom na který tvrdě narazil, letěl by dál
"Za co to bylo?!" Sasuke si utřel pramínek krve
"Jak se můžeš vrátit po tom všem?! Ty si snad myslíš že tě tu Naruto nechá?!" Sasuke se pousmál a vztal, ale zůstaval opřený o strom.
"Ano, myslím.. Udělám cokoli. Pamatuješ jak jsem zaútočil na Konohu? To bylo něco jako říct 'Haloo, tady jsem'. Už to chápeš?" Nevěděli že je někdo sleduje. Byl tak potichu jak jen uměl a díval se jak to vyvrcholí.
"Ty jsi opravdu tupý! Naruto by tě tu nenechal, ani kdyby jsi bůh ví co! Zase si sbal svoje saky paky a odejdi!!" Sakura už byla zlostí bez sebe. Nevěděla jestli ho má znovu praštit nebo se otočit a odejít. Zčistajasna se před ní objevila osoba.
"Vrátit do Konohy? To nemyslíš vážně!" vykřikla osoba
"Oh, páni! Už jsme tu komplet tým 7! Ještě Kakashi tu chybí" Osoba se pousmála a za ním se objevil Kakashi s kunaiem v ruce. "Ne, jsme tu všichni.." řekl Kakashi chladně. Naruto se pousmál a vyrazil vstříc Sasukemu. Sasuke držen Kakashim, se nemohl pohnout, nevěděl co se odehraje. Centimetr od jeho těla, se Narutův Rasengan rozplynul a on se usmál. "Sasuke.. Pokud se chceš vrátit do Konohy, můžeš, ale budeš pod přísným dohledem.. Sasuke, jestli zklameš, končíš jak tady, tak všude. Je ti to jasný?!" Sasuke se usmál od ucha k uchu a kývl
"Ale Naruto!!" neotálela Sakura a hned ho chtěla seřvat
"Saky.. Jestli se něco stane, vlastnoručně ho zabiju. Neboj se" Otočil se a přišel k ní. Kakashi si dal kunai do brašničky na zbraně a dal Sasukemu ruku na rameno. "Půjdem, zavedu tě do vašeho sídla. Klíčky mám u sebe" Sasuke kývl a vydali se na cestu. Když černovlásek šel Konohou, všichni si na něho ukazovali a dívali přez prsty. Sasuke jen sklopil hlavu a dál nepřerušeně šel. Došel do jeho Uchiha sídla... "Tu máš klíčky.. měl bys přijít za hodinu, dvě k Narutovi do kanclu"
"Hai.. Budu tam" řekl s úsměvem Sasuke
ZA DVĚ HODINY
Sasuke zrovna přišel k Narutovi do kanceláře.
"Takže,.. Sasuke.. Vím čeho jsi schopný a jak umíš s katanou.. Nechám tě projít Chuuninskou i Joninskou přijímačkou. Hned zítra, protože zítra je konec akademie, dostaneš tři malé geniny. Měl bys být ochoten za ně položit život" Sasuke kývl "Dva kluky jednu holku?"
"Ne.. Dvě holky a jednoho kluka. Bude to něco, jako to co jsi zažíval za mlada se Sakurou. Akorát to bude krát 2"
"Hmm.. Takže dvě dívky a jeden chlapec jo.. Tak to si dám záležet, Hokage-sama" Naruto se usmál, vztal ze židle a šel směrem k němu. "Sasuke.. Věřím že jsi se změnil. Ujisti mě, že se nepletu. Přál bych si taky, aby jsi semnou šel večer někam zapařit. Budou tam všichni, takže se s nimi zase uvidíš"
"Fajn, moc rád"
"Dobrá, můžeš jít" Sasuke kývl a odešel ze dveří. Na chodbě potkal Sakuru, která šla zrovna k Narutovi do kanclu. "Ahoj Sakuro" Pozdravil slušně Sasuke
"Hm.." broukla lhostejně Sakura. Sasuke se na ni díval a pak na ni promluvil "Sakuro.. Já jsem se opravdu změnil. Proč mi nechceš věřit? Je to pro tebe těžké nebo opravdu nechceš"
"Hele.. Ty jsi se sem vnutil. Nemám zapotřebí ti věřit. Nechci tě tu a ani nikdy chtít nebudu!" poslední větu vykřikla a rozběhla se za Narutem. Vtrhla do místnosti a práskla dveřmi. "Eh? Copak se děje, lásko?"
"Nic.." mrmlala si Sakura nabručeně.
"Potkala jsi Sasukeho že?"
"Hm.. Nejsem nucena ho přijmout!"
"Ano to já vím, taky tě do toho nenutím" řekl s úsměvem Naruto
"Proč jsi ho přijal zpátky? Neříkal jsi že ho už nikdy nechceš vidět?" zašeptala Sakura
"Saky, pochop.. Jeho síla nám hodně pomůže. A navíc.. Změnil se. Není tak lhostejný k ostatním. Už se dokonce upřímně usmívá" Naruto ji pohladil po tváři "Zkus mi projednou věřit, Saky" Ona kývla..
 

4 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement