Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

Něco víc než přátelé 08

27. september 2012 at 18:24 | Bajule-chan x3 |  Něco víc než přátelé

Hahá! Osmička je tůů!! :* Jsem tu zas a v plný síle.. A mozkem plným nápadů!

Muhehehe... Moji rodiče jsou měkký jak něco! :D Zeptám se "Mami můžu na PC?" Ona "Jo běž a neotravuj" Chacha! :D No tak si to užijte!!

"Nemáš v plánu jít a sejmout je sám že ne.. Znám tě a bojím se toho" posmutněla Sakura
"Ale jasně že ne.. Věřím těm čtyřem. Já musím být tady a... dělat papíry..." sklesl Naruto. Sakura se usmála.
"Zajdu ti udělat čaj" Vztala z Narutova klína a Naruto na ni kývl. Naruta ale spíš zaráželo, jak mohli přizabít Tsunade - Legendárního sannina.. Když zvládli ji, co pak on? Naruto se opřel a otočil se na židli k oknu. Přemýšlel, jestli to pravdu zvládnou.. Z přemýšlení ho vyrušila Sakura která mu přinesla čaj.
"Tak, tady to je, Naruto" usmála se
"Jo, děkuji.." Stále zahleděný v okně a zabraný opět ve svých myšlenkách. Ani se na ni neotočil
"Ehm.. Naruto? Je ti něco?" Nechápavě na něj hleděla
"Ano.."
"Ano? A copak?!" vystrašila se Sakura
"Nehysterči Saky.. Snad to bude v pořádku. Ale mám takový divný pocit.. Jakoby se mělo něco stát"
"Jsi jen přetažený. Sedíš tu furt. Ani si nepamatuju, kdy jsi byl naposled doma."
"No.. Asi jo" řekl a napil se čaje "Dodělám papíry a půjdu domů. Kdyžtak se za tebou stavím" Pohlédl na ni
"Budu jen ráda" přišla k němu a políbila ho na tvář "Už půjdu. Musím se stavit ještě za Hinatou a podívat se jí na ten kotník. Ahoj"
"Ahoj" Sakura pomalu odcházela, ale zničeho nic do místnosti vtrhla "sekretářka".
"Hokage-sama! Útok na vesnici!" Naruto si prudce stoupl a vykřikl
"Co?! Kdo to je?! Nebo jak vypadá?!"
"Uchiha! Takže výborně zná místo kudy se do vesnice dostat!" Narutovi se málem zastavilo srdce, tak jako Sakuře Přesně věděli kdo to je.. Naruto se na nic nevyptával a vyrazil tryskem na místo útoku. Černovlásek zrovna bombardoval jeden z tisíce domů.
"Proč?!!" Vykřikl Naruto se Sakurou za zády. Černovlásek se zastavil a pohlédl na ně.
"Tak Hokage jo?.. Koukám že sis splnil sen. Ach, Sakuro.. Málem bych si tě nevšim. Pořád si tak otravná?"
"Tak otr-" Naruto ji zastavil
"Nech toho Sakuro, víš že to nikam nevede. Ještě by se ti něco stalo. Prosím jdi ošetřovat zraněné. Já se tu o to postarám."
"Ale Naru-" zase ji nenechal
"BĚŽ!!!" Sakura kývla a rozběhla se za raněnými.
"Proč to děláš Sasuke?!"
"Říkal jsem ti to mnohokrát. Dobrá.. Tak ti to řeknu znova.. Konoháči mi zabili rodinu.. Kvůli tomu jsem musel zabít Itachiho.. Muže za to Konoha!"
"Nemel nesmysly Sasuke!! Může za to pouze Danzo! Proč to musí snést celá Konoha?! Proč jsi tak bojechtivý?!!"
"Bojechtivý? Ano, to asi jsem. A proč to musí snést celá Konoha? To je taky lehké.. Protože chci" řekl lhostejně. Pak vyrazil proti Narutovi s Chidori a Naruto neváhal a oplácel to Rasenganem. Oba minuli. Sasuke bleskurychle opět vyrazil s katanou v ruce a Naruto se obratně vyhýbal "Přiznávám, zlepšil ses.. Ani nevypadáš jako blbec.. Heh.. Škoda že si tě neužijou" Sasuke se falešně pousmál. To si však nevšiml že za ním už stojí Narutův klon s kunaiem v ruce, který drží těsně u jeho krku. "No, tak na co čekáš?!!! Dělej podřízni mě!!! Nebo jsi až tak měkký?!! Co Naruto?!!"
"Víš moc dobře, že by to byla škoda zabít tě.. Nějak tě svážem a hodíme do želáře. Otec Ino si tě pak převezme"
"Nikdy bych nečekal, že se mě tak rychle zbavíš. Asi nejsem nějak ve formě." Nepřestával se falešně usmívat "Tak si mě svázej je mi to jedno.." Zasmál se Sasuke
"Výborně.. Když neprotestuješ, tak OK.. Jak chceš" Narutovi dva klony ho už pevně svazovali, aby nemohl nic udělat. "Jo a málem bych zapomněl. Dejte mu ještě pásku přez jeho pravé oko"
"Jsi bystrý.. opravdu ses změnil"
"Ty taky.. Ale ke zlému" K Narutovi přiběhli další a vzali Sasukeho do želáře. Naruto ucítil štiplavou ale silnou bolest na břiše. Podíval se na něj a zhrozil se. Měl tam hlubokou řeznou ránu. "Ale jak? Přece se mě ani nedotkl" zašeptal z posledních sil Naruto. Naruto spadl na kolena a svalil se. Sakura když uslyšela ránu podívala se na místo "boje", když viděla jak tam Naruto bezmocně leží, rozběhla se za ním "Naruto!!! Co je?! Co se ti stalo?!!" Naruto se jen svíjel bolestí. Ani nedokázal promluvit. "No to snad ne.." rychle mu začala léčit rány a pomalu ji začaly téct slzy. "Naruto!? Naruto slyšíš mě?!" Naruto ji neodpovídal, koneckonců.. Neměl na to sílu. Po chvíli tam přiběhlo pár lidí, kteří o tom dosud nevěděli. Vzali ho do rukou a utíkali do nemocnice. Sakura jim byla samozřejmě v patách
V NEMOCNICI
První co udělali, byl Narutův okamžitý převoz na sál.. Sakuru tam nepustili. Pro jistotu, přecejen to byl "její" Naruto. Uběhla minuta, hodina.. Sakura byla už pořádně zděšená. Do čekárny přiběhli jejich přátelé, hned jak se to dozvěděli. Hinata si sedla vedle Sakury a začala se jí vyptávat na vše možný. "Půjdu dát zprávu Písečné. Hned se vrátím!" Vyhrkl Kiba a byl pryč. Sakura měla slzami promočený rukáv. Ino ji zvedla a chtěla ji odvést domů. "Nech mě Ino!!" Vykřikla Sakura. Jejího řevu se všichni lekli. Najednou přišla do čekárny sestra. Měla úsměv na tvářích. Sakura jak ji uviděla, zableskla se já naděje, že se Naruto vrátí, a bude vše jak bylo. Sestra si stoupla před dav a otočila list na složce "Sakura Haruno?" Koukala s úsměvem na Sakuru. Ona se ihned postavila a kývla.
"Naruto je v stabilizován. Mělo by to být čím dál tím lepší" Sakura se usmála
"A můžu za ním?" Zeptala se Sakura.
"Ano. Ale spí.. Takže nevím jestli si popovídáte. Je na pokoji 111"
"Arigato!" Nečekala Sakura a rozběhla se k pokoji 111. Pomalu otevřela dveře a když viděla Naruta napíchnutého na těch všech hadičkách, zhnusila se jí nemocnice. Až jí vyskočila husí kůže. Sedla si opatrně k Narutovi na židličku vedle jeho postele. Věřila že se probudí. Ale taky věděla že to nebude brzy. Určitě si počká. Avšak,.. Naruto jí za to stál. Někdo zaklepal na dveře. Sakura prudce otočila hlavou a podívala se na osobu ve dveřích. "Kakashi? Co tu děláš?"
"Coby, přišel jsem se podívat na Naruta. Jak mu je?"
"Ale tak to nemyslím! Co děláš tady v Konoze? Nemáš být na misi?"
"Už skončila.."
"Aha.." Sakura šáhla po nějakém papíru a podala ho Kakashimu
"Hm? Řezné poranění? Jak se mu to stalo?"
"Sasuke.." Kakashimu se rozšířily zorničky
"O-O-On tu byl?!" Sakura kývla. Kakashi ustopil krok vzad. "A-A utekl?"
"Ne.. Je v želáři" Kakashi sebou trhl a vyběhl ze dveří směr želář. Sakura nečině pokrčila rameny a dál se věnovala Narutovi.
V ŽELÁŘI
Kakashi přiběhl k Sasukeho "kleci". Sasuke se jen na něj podíval a zase se zadíval do zdi, ale promluvil "Co chceš?"
"Jak jsi mohl? Zaútočit na tvoji rodnou vesnici?!"
"Ježiš. Neptej se mě na tohle! Nebudu ti odpovídat!"
"Dělej! Vyklop to!"
"Polib mi.." Pousmál se Sasuke
"Ty parchante!" Neudržel se Kakashi. "Ty jsi snad úplně zeší-" Zarazila ho ruka na jeho rameni "Kakashi, nech toho"
"S-Shikamaru.. Ale!"
"Ale nic.. Jdem. Naruto se prý probudil." Kakashi neochotně kývl
ZASE V NEMOCNICI :D
Naruto pomalu otvíral oči. Sakura tam seděla a četla si knihu. "S-Saky?" Pošeptal Naruto. Sakura se prudce otočila na Naruta, který měl již úplně otevřené oči. Jak ho uviděla s otevřenýma očima, začal ji hrát úsměv na rtech a vrhla se mu kolem krku "Naruto.. Ty jsi vzhůru"
"Co se mi stalo?"
"Ále.. To vůbec neřeš.. Jen si tu chvíli ještě pobudeš" řekla ustaraně Sakura. Odtáhla se od něj a upřeně se dívala do těch jeho modrých očí. Mile se na něj usmála a zvedla se "K-Kam jdeš?" Vyděsil se
"Jdu ti pro něco na jídlo. Měl by ses najíst" Naruto se zamyslel a pak pronesl "Dal bych si rámen.." Sakura se zasmála. "Na ten si taky ještě počkáš"
O TÝDEN POZDĚJI
Tsunade byla stále ještě v nemocnici. Žila a bylo jí dobře. Shizune ji obskakovala a Naruto se Sakurou u ní byli každý den. Jednou když šli k Tsunade potkali někoho, koho by nečekali.
"Ale, ale.. Hokage Uzumaki Naruto?" Ozvalo se za nimi. Znali ten hlas.
"Ale, ale.. Kazekage Gaara?" řekl s úsměvem Naruto
"Jo! Zase jsme přišli otravovat. Jsi rád?" Pronesl Gaara. Naruto se na něj otočil a kývl. Sakura se taky otočila a rozletěla se k Temari. Naruto si začal povídat s Kankurem a Gaarou, Sakura s Temari. V zadu šel Shikamaru. Když uviděl Gaaru, zarazil se. Protože když je tu Gaara, musí tu být i Temari. Rozšířily se mu zorničky když uviděl jeho okouzlující a krásnou Temari. Podlamovali se mu kolena. Sakura si ho všimla. Chytla Temari za ramena a otočila ji směrem k Shikamarovi. Temari se usmála a rozběhla se k němu se slzami v očích. On ji objal a zatočil se s ní. Sakura přišla k Narutovi a žduchla do něj "Proč mě taky takhle nevítáš?" řekla uraženě Sakura. "No víš.." řekl Naruto a rozpačitě se podrbal ve vlasech. Temari ho pevně objala a Shikamaru jí to s radostí opětoval. "Temari.. Chybělas mi.. Strašně moc.." řekl polorozbrečený Shikamaru
"T-Ty mě taky.. Nějakou chvíli tu pobudu s vámi. Neva-" Roztěkaný Shikamaru si zastavil "Ne!!". Přitáhl si ji k pasu a šel s ní mlčky k ostatním.
"Rád tě vidím, Shikamaru" přivítal se Kankuro. Gaara když se na ně tak díval, skoro mu puklo srdce. "No tak my půjdem, jdem Shikamaru!"
"No jo furt" Temari si ho přitáhla a kráčeli ruku v ruce Konohou. "Ách joo. Naruto! Já se nudím!" stěžovala si Sakura.
"No jo už jdem. Tak se mějte, zdar"

-----------8.díl končí :)----------

To je úplně boží! Radím poslechnout si! Až dojemné :'( http://www.youtube.com/watch?v=kOJrGw5s7AQ&feature=autoplay&list=WLIgTyVJypmIIwcWkujWc0B5xqAWmQQ7XS&playnext=22

 

4 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement