Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

Něco víc než přátelé 07

24. september 2012 at 19:36 | Bajule-chan x3 |  Něco víc než přátelé

SEDM!! ANO TO JE ČÍSLO TOHOTO DÍLU!! AŤ SE LÍBÍ!!!! :D

Chci poděkovat Inince a inuki, že mě tak krásně nakopli komentářem! Skákala jsem dva metry vysoko! :D

Po vášnivé noci se první vzbudil Shikamaru. Posadil se a podíval se na nahou Temari. Usmál se a políbil ji na čelo, Shikamaru si moc nepamatoval co se tu noc stalo, ale věděl jistě, že zažil poprvé právě s Temari. Jistě ale taky věděl, že dnes pro ni přijde Gaara a Kankuro. Jen se modlil, aby jim nic neřekla jinak by bylo po něm. Sedl si na verandu a díval se na chvění stromů v lehkém letním větříku. Seděl tam už asi půlhodinu. Temari se zatím vzbudila a oblékla. Když vyšla z jeho pokoje rozhlédla se jestli ho někde neuvidí. Uviděla ho. S úsměvem se k němu rozešla. Dveře byly otevřené, takže si Shikamaru nevšiml že Temari je už vzhůru. Přišla k němu a objala ho. Pak si sedla vedle něj a přitulila se k němu. Temari začala povídat jako první "Dobré ráno"
"Dobré ráno, lásko..." Když ji tak Shikamaru oslovil, zčervenala. "... Jak ses vyspala?"
"Já? Úžasně, co ty?" Shikamaru se lehce pousmál
"Samozřejmě že výborně" Snažil se přetvařovat, aby Temari nepoznala, že je ve skutečnosti smutný. Shikamaru byl ale děsný herec, tak to Temari brzo poznala.
"Copak se děje, Shikamaru?"
"Eh.. Co?.. Nic se neděje"
"Jsi mizerný herec, poznám to na tobě!" Naštvala se Temari
"No dobře.. Nechci, aby jsi už dnes šla domů. Chci, aby jsi tu semnou byla napořád.." řekl sklesle
"No.. Já tady taky chci s tebou zůstat.." podívala se na něj a s úsměvem mu dořekla větu "... Ale víš moc dobře že to nejde. Ale přijdu sem hned jak budu moci" Poté ho pohladila po tváři. Temari se zarazila.
"Shikamaru, kolik je hodin?!!" vyděsila se
"Půl osmé proč?"
"Půl osmé?!!! Do háje! Gaara a Kankuro tam za půlhoďky budou!" Temari se vyhoupla rychle na nohy a bežela se obout. Shikamaru se mezitím převlékl a vyrazili k Hlavní bráně.
U HLAVNÍ BRÁNY
Gaara a Kankuro tam byli dříve. Kdyby ještě někoho potkali, aby si mohli pokecat. Temari a Shikamaru tam doběhli přesně. Mysleli si že je nevidí. To však byli na omylu. Chtěli se ještě naposled políbit a nějak to nestihli. Přerušil je Gaara
Gaara si hlasitě odkašlal, aby naznačil Temari že má odejít a on si to s ním vyříká. Temari už se bála o Shikamara. Dívka odešla za Kankurem a povídali si. Gaara si zatím stoupl před Shikamara a hleděl mu do očí
"Hele, jestli se Temari něco stane, budeš vejpůl. Je ti to jasný?!" Shikamaru nervózně kýval hlavou. Po chvíli se uklidnil. Gaara už byl na odchodu. Shikamaru ho však zastavil "Gaaro... Já Temari opravdu miluji. A kdyby jí někdo skřivil vlásek, skřivím mu kosti. Když bude Temari tady, nemáš se čeho bát. To mi věř" Gaara se usmál a dal mu ruku na rameno
"Shikamaru, já ti věřím. Vím že s tebou jí bude nejlíp.. Takže brzy zase dorazí. To věř zase ty mě" Shikamaru kývl. Gaara ustoupil z cesty, aby mohl ještě za Temari. Ta ho je celou dobu nenápadně sledovala, aby se ujistila že se nic nestane. Když uviděla jak k ní Shikamaru přichází, nemohla si odpustit úsměv, přiběhla k němu a pevně ho objala. On ji to s radostí oplácel. Gaara mezitím přišel za Kankurem. "No, Kankuro.. Temari je už velká holka. Asi už není potřeba ji chránit.." řekl sklesle Gaara. Kankuro kývl. Shikamaru se od Temari odtáhl se slzami v očích. Temari už tekly po líčkách. "T-Temari... Asi bys už měla jít" řekl to tak smutně, div se nerozbrečel
"Ano asi bych měla. Ale ještě ti něco dlužím." Temari se mu přitiskla na rty. Shikamaru ji to opětoval. Ale po chvíli to utnul. Nechtěl to dělat těžší. Shikamaru už měl slzy na krajíčku, ale udržel se. Silně ji objal a pošeptal ji "Temari.. Miluju tě.." Temari se rozšířili zorničky. Nechtěla se loučit.. Ale co jiného měla dělat. "Já tebe taky, Shikamaru.." odtáhla se od něj a zadívala se mu do očí. Vyčetla v nich tu bolest a zoufalství. Otočila se a odcházela. Pomalu a s brekem. Když došla ke Gaarovi a Kankurovi, Kankuro ji chtěl něco říct "Tema-"
"Nechtě mě. Oba!" odsekla jim surově. Podívala se Shikamara a usmála se se slzami v očích. Vyskočila na strom a vydala se směr Písečná.. Shikamaru tam stál, nehybně se díval na místo, kde ještě před chvíli stála Temari. Její obraz mu hnal do očí slzy. Kolem zrovna procházel Naruto se Sakurou. Opět se drželi za ruce a všem dávali najevo jak jim to klape. Sakura zrovna Narutovi vyprávěla co dělala včera s holkama a Naruta to očividně moc nebralo. Najednou si všiml Shikamara jak tam nehybně stojí jako sloup. "Hele, není to Shikamaru?" optal se Naruto
"Jo asi jo.. Ale co tam dělá tak ráno? Ty jsi mu zadával nějakou misi?"
"Né.. Ještě nikomu. Ani s tím nemám praxi. No jdem za ním" vybídl Sakuru Naruto. Ta na souhlas kývla. Sakura se neudržela a jednoduše vykřikla "Héj! Shikamaru!" Ani se neobtěžoval otočit a rychle si utíral slzy. Když k němu ti dva přišli, Sakura si toho kupodivu nevšimla. Ale Naruto ano. "S-Shikamaru děje se něco?" zeptal se starostlivě Naruto
"Ne nic.." Sakura jen nechápavě hleděla na jeho mokrý rukáv do kterého si utíral slzy. Naruto mu hleděl do očí a poznal že se něco opravdu děje "Stalo se něco Tema-" Shikamaru ho zastavil aby neříkal její jméno.
"Neříkej přede mnou její jméno!! Jasný?!!" Naruto ustoupil krok dál
"Jo jasně, sorry. Ale to se dá říct ají slušně"
"Omlouvám se" Omluvil se Shikamaru a odešel domů. Sakura a Naruto se na sebe podívali, chytli se za ruku a šli k Narutovi do kanclu.
Celou cestu do Písečné nikdo nepromluvil. Ihned jak dorazili do cíle, Temari se vypařila k sobě domů. Sedla si na postel a začala brečet. Litovala toho že si s Shikamarem začínala. Ikdyž byla ráda že to s ním prožila.
Ptala se sama sebe, proč to udělala. Přecejen jsou z jiné vesnice. Proč nemohl být v Písečné. Nebo ona v Listové. Někdo ji ale přerušil klepáním na dveře. "Dále.." řekla smutně. Ve dveřích stál Gaara. Chtěl se ujistit že je v pořádku.
"Pláčeš kvůli něj?"
"Ne.."
"Temari, nejsem slepý. Řekni mi prosím pravdu"
"Gaaro.." Neovládla se a s brekem Gaaru pevně objala. Věděla že on tady bude pro ni vždy. "..Já chci zpět do Listové..!"
Gaara si ji ihned odtrhl od těla "Co prosím?!" Nezvládla se mu podívat do očí.
"J-Já.. Mě to mrzí, ale potřebuju za ním!!!" vypukla v hysterický pláč. Gaara ji nechápal. Myslel že přátelé jí budou stačit a že za Shikamarem přijde za týden. "Temari. Já tě nechápu. Přijde mi, že Písečnou už nemáš ráda. Jen kvůli tamtomu šaškovi z Listové!"
"Není to šašek! Chvílema se ty chovaš jako šašek, Gaaro!!" Rudovlásek nevěděl co má říct. Jestli na ni má řvát nebo utěšovat. "Já už nevím jak dál,.." Gaara se postavil a vydal se ke dveřím. Ve dveřích se zastavil ".. Zajímá tě vůbec co k tobě cítí ostatní?!" Zabouchl za sebou dveře a Temari se rozšířily zorničky. "Co ke mně cítí ostatní? Gaara snad ke mně necítí jen přátelství? To zrošku nechápu.." řekla si pro sebe Temari. V rychlosti vztala a bežela ke dveřím. Gaara už byl venku před vchodem. Když ho někdo zatáhl za rukáv. Byla to Temari. "Gaaro. Co ke mně ve skutečnosti cítíš? A nelži"
"Miluju tě, Temari.. A nejsem sám, ještě někdo o tebe má zájem. Jsme tři, kteří by se o tebe prali.." Temari se rozšířily zorničky.
"C-Cože..?" Temari padala na kolena, ale Gaarův písek ji chytl a postavil na nohy. "..Po těch letech.. Co jsme byli spolu.. Jsi mi nic neřekl a říkáš mi to až tedˇ..? Kdyby jsi mi to řekl.. Byla bych s tebou a na Shikamara bych nemyslela nikdy.. Už s tebou být nemůžu. Protože by to bolelo.. Gaaro.. Proč?"
"Na tohle ti odpovídat nebudu. Měj se"
V KONOZE, U NARUTA V KANCLU
"Sakuro, prosímtě, potřebuju aby přišel Shikamaru, Ino, Yamato a Kakashi.."
"Hai!" Sakura ihned nechala zavolat ty čtyři. Byli tam za chvíli. Naruto si je chvíli prohlížel a pak začal
"Takže, vy čtyři.. Ještě dnes vyrazíte do Písečné. Přišla nám zpráva že zjistili nové informace o Sasukem. Šel bych tam sám. Ale jak vidíte, nemohu. Spolehám na vás"
"Hai!" všichni zmizeli ale Kakashiho si Naruto tam ještě zdržel "Kakashi, dej na ně bacha. Doneslo se mi, že tam cestou jsou nejací pobudové co nemilosrdně zabíjí. Málem sejmuli i Tsunade. Nebýt Shizune, nepřežije. Prosímtě, chci aby jste všichni dorazili živý. Kdykoli mi můžeš poslat žádost o posily... Jo a ještě jedna věc. Je jich asi pět až sedm. Dva útočí z blízka a zbytek z dálky. Proto jsem poslal Yamata a Shikamara. Ino je medic, nenech ji bojovat. Bez ní daleko nedojdete"
"Hai Hogake-sama!" Naruto kývl a Kakashi se svým oblíbeným PUF zmizel. Sakura se na něj podívala
"Ehm.. Naruto.. Proč jsi na tu misi neposlal Hinatu? Nebo Nejiho.. Oba mají momentálně volno.. Mají přece Byakugan"
"Ano, to ano. Ale Nejiho šetřím na další misi která bude pro Skytou Mlžnou. Půjdeš tam ají ty Sakuro. A Hinata mě poprosila jestli bych ji nedal chvíli bez misí, má poraněný kotník. Neboj se o ně. Náhrada za Byakugan tam je Kakashi se svým Sharinganem"
"Ale když jsou na dálku tak jak to udělaj?!"
"Shikamaru použije stínové nitě a Yamato mokuton (element dřeva). Mají plošné dálkové techniky, tak proč ne?" Podíval se na Sakuru ".. A koneckonců, Shikamaru je génius. Když půjde do tuhého, vyseká je z toho." Naruto si stoupl a šel za Sakurou. Objal ji a zadíval do očí, aby ji ujistil, že on ví co dělá. Ona mu pohledy oplácela, ale někdo je vyrušil. Otevřely se dveře a v nich stála vyděšená a udýchaná Shizune "Nerada ruším, ale Tsunade byla přepadena na cestě zpět do Listové..! Našli jsme ji, ale je na tom velmi špatně..! Potřebujeme Sakuru jako hlavní medičku!"
"Hai!!" Vytrhla se z Narutového sevření a pádila do nemocnice. Naruto taky.
V NEMOCNICI
Tsunade byla už hodinu na operačním sále. Naruto tam přešlapoval z jednoho konce chodby na druhý. 'Co když to nepřežije? Co když se ubere do věčného spánku? Co budeme se Sakurou dělat?' Naruto zaháněl tyhle myšlenky co nejdál mohl. "Tsunade vydrž!" řekl do prázdna Naruto. Netrvalo dlouho a dveře operačního sálu se otevřely. Sakura vystoupila jako první a ukazála kam mají Tsunade zavést. Naruto k ní rychle přiběhl "Sakuro! Jak je na tom Tsunade?!" Sakura sklopila hlavu "Je malá pravděpodobnost, že to přežije.. Ale tak snad ano" Naruto nemohl uvěřit. Krev v něm maximálně vřela, měl stochutí jít, a ty blbečky zabít sám. Sebral se odešel do kanclu. Sakura jen nečinně přihlížela Narutově reakci. Věděla, že ho musí zastavit.. Ale jak? Když si Naruto něco vezme do hlavy, nepustí to. Naruto zatím došel do Hokage budovy. Tam ho zarazila "sekretářka" dá se říct. "Hokage-sama, přišla vám pošta z mise Shikamara, Ino, Kakashiho a Yamata. Je u vás na stole"
"Jasně.. Díky"
"Hai" Naruto došel z kanclu a hned si začal číst dopis od Kakashiho
Ahoj, Naruto,
Už delší dobu jsme na jejich stopě. Zanedlouho je budem mít. Chci tě požádat o jednu laskavost.
Potřebujeme nové obvazy apod. Ino si už stěžovala a nemíním ji poslouchat dlouho. A co si mi to dal do týmu?!
Shikamaru zakopne na každým druhým kroku a Ino po něm hned ječí že neumí chodit. Už mě z nich bolí hlava.
Yamato nás ukecal, aby jsme si zahráli flašku po nocích. Když to padlo na mě musel jsem políbit Ino.
FAKT DÍK, HOKAGE-SAMA!
Naruto se usmál. Ale zarazilo ho, že Shikamaru zakopává. Je snad myšlenkama někde jinde? Ano, je. U Temari. Do kanclu vešla Sakura "Naruto? Jsi v pořádku?"
"Jasně. A pojdˇ dál, nebudeš přece stát ve dveřích" Sakura vešla a sedla si Narutovi na klín. On byl mile překvapen.
"Víš.. No.. Chtěla bych se na něco zeptat"
"Jasně ptej se na cokoli" usmál se Naruto
"Nemáš v plánu jít a sejmout je sám že ne.. Znám tě a bojím se toho" posmutněla Sakura
"Ale jasně že ne.. Věřím těm čtyřem. Já musím být tady a... dělat papíry..." sklesl Naruto. Sakura se usmála.
"Zajdu ti udělat čaj" Vztala z Narutova klína a Naruto na ni kývl
------------------------KONÉC 7.DÍLU--------------------------
Příště se něco stane! Něco velmi důležítého pro Konohu a vůbec pro naše hrdiny!
Bye Bajule-chan x3 

3 people judged this article.

Comments

1 Kazuka Inuzuka Kazuka Inuzuka | Email | Web | 25. september 2012 at 15:51 | React

moc pěkná povídka!! a tenhle díl je úžasný! doufám že nemáš v plánu nechat Tsunade umřít...honem další díleček!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement