Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

Něco víc než přátelé 06

22. september 2012 at 12:16 | Bajule-chan x3 |  Něco víc než přátelé

ŠESTÝ DÍL SE HLÁSÍ x3 DOUFÁM ŽE SE VÁM BUDE LÍBIT :*


Tsunade vztala, a šla mu dát Hokagský plášt. "Spoléháme na tebe. Hokage-sama" zašeptala mu do ucha. Naruto se zasmál. Chtělo se mu skákat dva metry vysoko, ale kdyby to udělal, vypadal by dětinsky a nevyspěle. Tak jen rychle vyhrkl že musí za Sakurou a vyřítil se z místnosti.
U Sakury
"Jáj! Co tam dělaj.. Doufám že se Narutovi nic nestalo" přešlapovala netrpělivě Sakura
"Je s ním Tsunade-sama. Neboj bude v pohodě.." Ujistila ji Shizune. Zničeho nic vtrhl blondˇák do místnosti kde byla Sakura a Shizune. Obě hned jak Naruta viděli v Hokagském plášti vyvalily oči "N-N-Nar..." Nebyly schopny říct ani jeho jméno. "T-T-Ty jsi h-ho-hoka-hoka-ge?!!" Vykoktala ze sebe nakonec překvapená Sakura "A-Ale jak?" Naruto přiběhl za Sakurou a pevně ji objal, Sakura sotva dýchala. Shizune se furt nemohla vzpamatovat, prostě tomu nevěřila. 'Takže Tsunade-sama, je už jen legendární Sannin. Nikoli legendární Sannin a Hogake Skryté listové' říkala si furt v hlavě Shizune. "Gratuluju Hokage-sama" řekla Shizune s u´směvem na rtech. Sakura se odtáhla od Naruta a šla dále. Jakmile byla metr od něj, začala si ho prohlížet. V hlavě měla obrázek jeho otce- Minata. 'Je naprosto stejný' pomyslela si. "Naruto...... tedy Hokage-sama-" Zastavila se, když viděla Narutův vražedný pohled
"Sakuro,.. Nechci, aby mi říkali Hogake-sama. A už vůbec né ty. Jsem Naruto Uzumaki!" dodal Naruto. Zpoza dveří šla slyšet Tsunade když řve po někom.
Tsunade: "Ale to mi je jedno! Prostě to všem řekněte!"
Někdo: "Ale Hogake-sama-"
Tsunade: "Hokage?!! Já nejsem Hokage!! Jsem Tsunade!"
Někdo: "Prominˇte, hned to všem ohlásím"
"Bábi Tsunade zase po někom řve.Jsem rád že ne po mně.." podrbal se ve vlasech Naruto. Do místnosti najednou vtrhla Tsunade a praštila dveřmi, div se nerozpadly. Hned k ní přiběhla Shizune. "Tsunade-sama, co se stalo?"
"Zas někdo nechápe.. Mám takových lidí plný trenky. A ty Naruto, vodpluj si sbalit věci, které budeš mít tady, v kanclu"
"Jasně bábi Tsunade" Poslechl ihned Naruto "Jdem Sakuro" usmál se na Sakuru Naruto. Dívka kývla na souhlas a vydali se k Narutovi domů.
Po náměstí Konohy zrovna šmatlal znuděně Shikamaru. V hlavě mu probíhal ten večer, když byl s Temari. Furt se mu promítal v hlavě jako film. To však nečekal, že Temari tu kvůli něj zůstala o trochu dýl. Temari šla plynule a bezstarostně k domu Shikamara. Zaklepala... Nikdo. 'Zas není doma.. Kde se zas loudá' pomyslela si Temari a sedla si na lavičku která byla kousek od dveří. Shikamaru bezmyšlenkovitě šel dál a dál. Temari si zatím lehla na lavičku a čekala. Shikamaru si myslel že nemá naspěch. Takže si pomaličku šmatlal k domu. Kolem dívky která ležela na lavičce prošel Naruto se Sakurou. Sakura se ohla k Temari. "Temari? Halo, Temari" dívka tak nějak usla. Vzbudila ji až Sakura. Když otevřela oči zlekla se "Eh? Co tu děláte?"
"My? My jdeme kolem.. Spíš co ty tu děláš" ohradila se Sakura
"Jej, já jen... Noo.. Čekám až přijde Shikamaru" Když to říkala tak malinko zrudla
"Heh,.. Dobře, kdyby jsme ho potkali řeknem, aby si mákl" usmála se Sakura. Temari kývla. Podívala se přez Sakura na Naruta a následně na Sakuru "V-Vy jste.." nedokončila a znovu se podívala na Naruta. Sakura odstoupila pár kroků, chytla Naruta za ruku a kývla. Temari to vykouzlilo u´směv na rtech "Tak to gratuluju"
"No tak my už půjdem. Musím si donést věci do kanclu" snažil se o odchod Naruto
"Do kanclu?" podivila se Temari
"Jo, no vidíš to! Naruto je Hokage!" ujistila Temari Sakura
"Hokage? Páni, tak Gaara je Kazekage a ty Hokage.. No teda! Nicméně, gratuluju! Znova.." Holky se nad tím zasmáli
"No dobrá, tak běžte. Ahojte! A zkuste vyřídit Shikamarovi aby si mákl! Díík!" Sakura jen v dálce kývla a zamávala ji. Poté se hned otočila na Naruta který ji držel za ruku tak pevně, jakokdyby si ji chtěl nechat. Dívka ho předběhla a pevně ho objala. Jakokdyby si zase chtěla nechat jeho
Naruto se usmál a taky ji pevně stiskl "Heh,.. Sakuro, copak je?"
"Nic, jen tě chci mít u sebe.." Natáhla se k jeho uchu a pošeptala mu ".. Navždy" Usmáli se
"Jdeme. Mohl bych být s tebou tady klidně i do zítřka, ale to by jsme ztratili šanci potkat Shikamara" Usmál se tím svým neodolatelným u´směvem nad kterým Sakura tála. Když Sakura stála, uviděla známou postavu, Shikamaru!
"Hele, tam je.... Shikamaru!!!!" Zakřičela Sakura Narutovi do ucha, jak si to uvědomila, omluvila se mu "ježiš omlouvám se miláčku" a políbila ho ještě jednou na tvář a rozběhla se za Shikamarem.
"Hééj! Shikamaru, počkééj!" Naruto se chytil za hlavu a ptal se sám sebe proč je najednou tak hyperaktivní. Po chvíli se rozešel pomalým krokem ke dvojici. "Ahoj Shikamaru" prohodil první Naruto
"Hoj Naruto" opětoval to Shikamaru
"Tak co jak to jde" rozpovídával se Naruto
"Tak v rámci možností.." Shikamaru se rozpačitě podrbal ve vlasech
"Myslíš na Temari co"
"J-Jak to víš? Teda proč si to myslíš?"
"Nemyslím si to.. Já to vím"
"Nemáš důkaz!" Naruto se podíval na Sakuru a pak zpátky na něj
"Nemám, to je pravda. Ale vlastně mám. Co ta blondýna se čtyřmi střapatými, krátkými copy, hm?" Naruto se pousmál
"T-Tema-Temari?"
"Jo ty pako! Čeká až přijdeš! Je u tebe před vcho-" Shikamaru už utíkal ke dveřím kde údajně měla být Temari. Když tam Shikamaru uviděl Temari jak tam leží na lavičce, div se nerozeslintal. Byl v tom až po uši. Potichu přišel k ní a když viděl že spí, taky proč by nespala bylo už pozdě. Bylo šero, nikoli tma. Vzal Temari do rukou a odešel do domu. Nechtěl ji dávat do postele, chtěl ji mít takhle v rukou napořád. Ale nakonec přecejen ji musel dát do postele. Shikamaru si dal vedle postele stoličky a seděl u Temari. Než se Temari vzbudí, četl si. Asi po čtvrt hodině začala Temari otvírat oči. Když uviděla, že neleží na lavičce zděsila se, a urychleně si sedla, celá udýchaná koukala na stěnu.
"V klidu. Jsi u mě, klidně si ještě lehni a spi mě to nevadí" Jak Temari uslyšela hlas toho, koho tolik miluje musela se obrátit a objat ho "Shikamaru, už jsem myslela že nepřijdeš"
"Jo, za to se chci omluvit. Omlouvám se že jsem tě tam nechal"
"V pořádku.. Já jsem ráda, že tě mám u sebe"
"Temari..?" Když řekl její jméno zpozorněla ".. proč jsi tu zůstala déle? Neměla jsi tu být jen na víkend?"
"No, ano měla. Ale.. Po tom co jsme spolu večer byli, tak... Ehm... Nevím jak to říct. Měla jsem tě prostě neustále v hlavě. Zdálo se mi o tobě, nemohla jsem se soustředit na tréninky protože jsem myslela na tebe. Byla jsem v tu dobu úplně nepříčetná.."
"T-Ty taky?" vykoktal ze sebe Shikamaru
"He...? Jak to myslíš že já taky?" Shikamaru si ji ještě víc přitiskl Temari k tělu, až nemohla dýchat "S-S-Shikamru, u-u-u-vol-ni t-t-to t-r-o-ch-u" Jak to dořekla Shikamaru sevření trochu uvolnil, aby mohla dýchat. Vzala jeho tvář do svých dlaní a dala mu letmý polibek. Shikamaru však nechtěl jen krátky a letmý polibek. Chtěl dlouhý a vášnivý, tak se jí přilepil na rty a ona mu to s radostí opětovala. Po nekonečném líbání zašel Shikamaru ještě dál. Začal Temari svlékat tričko. Ta s šokem utnula líbání a zmateně na něj hleděla "Shikamaru ty...." Když se zahleděla do těch jeho očí, které byly plné lásky, touhy a vášně,neodolala. Pousmála se a hned se na něj vrhla. Shikamaru si dosvlíkal tričko a odhodil ho někam. Temari nechtěla zůstávat pozadu, tak mu rozepla vestu a sundala ji. Nevýhoda byla že Shikamaru měl vestu a ještě tričko a vestičku. Temari se musela namáhat. Nepřestávali se líbat, jen když jeden druhému musel sundat triko. Když už byli jen ve spodním prádle, vypadalo to, že on byl nažhavenější než ona, protože ji ihned začal sundávat podprsenku následně kalhotky. Dívka nechtěla zůstavat pozadu a sundala mu trenky....

---------------------Konec 6. dílu-----------------
Snad se vám líbil.. No co už, když ne. :/

Bye Bajule-chan! :P
 

5 people judged this article.

Comments

1 Ininka Ininka | 23. september 2012 at 21:14 | React

Ok ráda spřátelím :)
Na lay ti můžu vřele doporučit Shizue, mám ji v SB a ělala mi aktuální lay. Udělala mi ho tuším že do pěti dnů :)
A povídku stoprocentně dočtu :D  :D

2 inuki inuki | Email | Web | 24. september 2012 at 10:26 | React

dokonalá povídka fakt se mi moc líbí piš dál NaruSaku

3 Bajule-chan x3 Bajule-chan x3 | Email | Web | 24. september 2012 at 18:32 | React

[1]: Arigatoo! :)*
Shizue už jsem prosila o lay, když jsem viděla ten tvůj hned jsem jí psala! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama