Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

Něco víc než přátelé 05

20. september 2012 at 19:03 | Bajule-chan x3 |  Něco víc než přátelé

PĚTKA JE TŮ! -> NĚCO VÍC NEŽ PŘÁTELÉ

Já nevim, mě přijde že to píšu strašně krátke co myslíte? :(

Naruto pomalu vztával a Sakura s Kakashim na něj hleděli. Naruto se otočil na Kakashiho "Arigato.. Ale na mojem rozhodnutí to nic nemění" Kakashi a Sakura na něj vyjeveně hleděli "Naru-" Naruto ji urychleně dal ruku na pusu, aby nic neřekla.
"Prosímtě, Sakuro.. Už nic neříkej. Odejdu.. Už se řeklo" Sakura dostala hysterický záchvat pláče
"Co si myslíš že tady budu bez tebe dělat?!!! Opustil nás Sasuke.. To ti nestačí?!! Mluvíš jakoby ti na mě nezáleželo! Chceš mi znova zlomit srdce?!" Naruta ty slova bolela, ale stráta rodiny ho bolela ještě víc.
"Sakuro.." Dívka na něj upřela zoufalý pohled ".. Ty vůbec nevíš jak to bolí. Jak mě bolí že mám v sobě Kyuubiho. Jak mě bolí ztráta rodiny.. Už přesně vím čím si Sasuke prošel. A plně ho chápu. Vím proč je tak pomstychtivý" Naruto se ani neobtěžoval otočit se. Sakura už nevěděla co má dělat. Tak jen vykřikla. "NARUTO! JÁ TĚ MILUJI!!" Narutovi se rozčířily zorničky, ale přesto se na ni nepodíval. Kakashi se podíval na Naruta. Jelikož podpíral Sakuru.
"Pokud opravdu odejdeš.. Tak jsi opravdový sobec. Takhle ji tu nechat. Dělej jak chceš.. Je to koneckonců tvůj život" Kakashi vzal Sakuru do rukou a zmizel s ní. Naruto nevěděl jak dál. Když odejde nechá tu Sakuru takhle a bude to sobec. Když tu zůstane, budou ho trápit výčitky svědomí. Byl zoufalý. Co budu dělat? říkal si v hlavě neustále.. Nakonec se vydal k Sakuřinému domu, věděl že ji tam Kakashi odnese. Klepal vytrvale.. Ale nakonec mu otevřela osoba kterou nečekal..Kakashi. Narutovi vykulil oči "Ka-Kakashi?! Co tu děláš?"
"Coby? Snažím se pomoct Sakuře, narozdíl od tebe.." řekl s klidem v hlase
"Potřebuju s ní mluvit"
"Eh? Proč?" Naruto mu chtěl jednu vpálit. Není to snad jeho věc?
"Prostě mě nech s ní promluvit!" Kakashi mu uvolnil cestu aby mohl projít. Naruto ihned vyběhl po schodech nahoru kde byl Sakuřin pokoj. Slušně zaklepal a po povolení vstoupil. Sakura seděla v křesle zabalená v dece a vedle sebe hotovou Sněžku z kapesníků. Když Sakura zvedla hlavu a podívala se na osobu ve dveřích, ihned vztala a běžela Naruta obejmout. Ten si ji přitiskl pevně k tělu a po tváři mu sjela slza. V hlavě si říkal 'Jak bych ji tu mohl nechat..' Naruto si ji dal dál od těla a podíval se na ni s pohledem plným lásky. Když se na ni usmál, Sakura ihned pochopila že Naruto odcházet nebude. Nevěřila tomu takže se musela zeptat "T-Takže ty neodcházíš Naruto?"
"Jak bych mohl?" Jakmile se na ni usmál znova, nevydržela to a musela ho políbit. Naruto prvně jen stál s vykulenýma oči, pak to začal opětovat. Zničeho nic se od něj Sakura odtáhla.. "Proč?" Vydechla
"Co proč?"
"Proč nakonec neodcházíš?" Naruto se zasmál
"Proč? No to je snadné.. Protože tě miluji" usmál se na ni mile. Sakuře se rozšířily zorničky. Furt jí to znělo v hlavě 'Protože tě miluji, protože tě miluji,..' neustále dokola a dokola. Hřálo ji z toho u srdce. Byla štˇastná. "Málem bych zapomněla.. Zítra máme přijít za Tsunade.." Naruto se na ni podíval tázavým pohledem
"Za Tsunade? Proč?"
"Nevím.. Ale Shizune říkala že je to důležité"
"Aha.. A v kolik tam máme být?"
"Přesně v devět"
"Tak to tam budem že?"
"No proč ne.. Když to nakázala Tsunade-sama" Oba se nad tím zasmáli. Pak se na sebe zamilovaně podívala a pokračovali v tom, co před chvílí pozastavili.. Nakonec Naruto jemně položil Sakuru na postel a tam spolu usli.
Druhý den
Ráno se první probudila Sakura. Vztala, ikdyž to nebylo z Narutova sevření to nejjednodušší, a šla se umýt. Když skončila šla nachystat snídani. Naruto spal tvrdě.. Vzbudila ho teprve až vůně snídaně. Oblékl se a sešel dolů ze schodů. Nešlo jinak než se neusmát nad pohledem na Sakuru u plotny. Naruto šel potichu k ní.. Pak na ni zezadu vybafl. Sakura se moc nelekla.. Celou dobu věděla že tam je, věděla že ho vzbudí vůně snídaně. Naruto ji chytl za pas a přitáhl k sobě. Sakura se zasmála "Počkej, nedočkavče! Nechci to spálit"
"Ale notáák.." Snažil se ji přemluvit Naruto. Sakura se na něj podívala a usmála se. Naruto si už myslel že má vyhráno. Sakura se k němu natáhla a dala mu pusu na tvář. "Najíme se a vyrázíme?" Koukla po Narutovi Sakura "J-Jasně"
Po chvíli bylo jídlo hotové. Najedli se a šli k Tsunade. Když tak šli Konohou, Sakura najednou chytla Naruta za ruku a šli dál. Naruto se chvíli díval na jejich propletené ruce, ale po chvíli se usmál.
U Tsunade
"Je vše připraveno?!" Kontrolovala vše Tsunade
"Hai Tsunade-sama!" Vyhrkla Shizune. Najednou se ozvalo klepáni. "Dále!" pozvala návštěvu dovnitř Tsunade. Byl to Naruto a Sakura.
"Výborně, jste tady.. Naruto, ty půjdeš semnou.. Sakuro, ty tu budeš s Shizune. Za chvíli přijdeme"
"Ale-" Zarazila ji Tsunade
"Neboj hned ti ho vrátím"
Tsunade vedla Naruta do veliké místnosti. Byl tam feudální pán a Narutovi přátelé. Naruto byl překvapený.. Nevěděl co se bude dít. Tsunade vybídla Naruta aby šel blíž ke stolu, kde byla hromada papírů.
"No, Naruto.. Mě už se dny pomalu plní.. Takže se celá Konoha shodla na jednom.. O novém Hogamem.." Narutovi se rozšířily zorničky ".. Naruto, od této chvíle, jsi šestým Hokagem"
"C-C.." Nezvládl ze sebe vykoktat ani jedno slovo. Ale najednou vykřikl: "JÁ JSEM HOGAKE?!!! JÁ JSEM HOGAKE!!!!!"
Tsunade vztala, a šla mu dát Hokagský plášt. "Spoléháme na tebe. Hokage-sama" zašeptala mu do ucha. Naruto se zasmál

-----------KONEC 5. DÍLU------------
Bye Bajule-chan x3
 

5 people judged this article.

Comments

1 Alisa. Alisa. | Web | 13. september 2013 at 19:38 | React

Naprosto sugoi povídka! :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement