Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

Něco víc než přátelé 02

18. september 2012 at 19:29 | Bajule-chan x3 |  Něco víc než přátelé

2. DÍL POVÍDKY JE TADY x3

No, znepokojuje mě prozatímní nezájem, doufám že prozatímní :D Ale to je normální... Snad x/

Zastavil se s šokem v očich, otočil se na ni, ale Sakura ho neviděla jelikož provrtávala zem svým pohledem. Slzy kapaly na zem a Naruto to potřehl. "Myslím že ne.." řekl Naruto tiše. Se Sakurou to trhlo. Už padala na kolena, ale Shinobi ji zachytil a postavil na nohy. Sakura se mu vrhla kolem krku. "S-Sakuro, nedělej to těžší. Prosím" Naruto by se teď nejradši rozbrečel, ale nemohl protože by to bylo k smíchu, že chlap jako Naruto brečí. No chlap, puberťák.. "Promiň Naruto.. N-Nechtěla jsem to dělat těžší..." Naruto se usmál a Sakura se od něj odtáhla "Už půjdu domů... Chci se ještě stavit za Hinatou.. Měj se" Naruto kývl "Ahoj" a odešel taky domů. Sakura byla doma do 10 minut, aby mohla co nejdříve k Hinatě. Odhodila batoh a vyrazila k Hinatě.
U HINATY
U Hinaty zrovna probíhal "holčičí večírek přez den", byla tam Ino, TenTen a dokonce i Temari, která dorazila až z písečné. Někdo zaklepal na dveře. Byla to Sakura. "Ahoj Sakuro!" pozdravila Hinata, poté se objali "Ahoj Hin" Hinata si ji s úsměvem prohlédla "Pojď dál, přece tě nenechám stát ve dveřích" Sakura vešla a uviděla Ino,Ten a Temari nemohla si odpustit široký úsměv. "Ahoj holky!!" pozdravila "Ahoj Saky"
"Co tu děláte všechny?"
"Ále jen jsme přišly na návštěvu" usmála se Ino
"Aha a jak se má-" Sakura to nedopověděla, protože uviděla starou kamarádku kterou tak dlouho neviděla - Temari. "Te-Tema-Temari??" Temari se usmála "Ahoj" Sakura ji hned jak k ní přišla objala.
"Proč ses aspoň neozvala?"
"Nebyl čas.. Promiň"
"A ty prosimtě!! Nebyl čas jo!?" Začala se vztekat Sakura, holky se tomu začali smát i Temari.
"Nebuď furt tak napučená" Usmála se Temari
"No jó" Začala se usmívat Sakura. Holky si povídali až do večera když je vyrušili kluci. Do pokoje vpadl Kiba, Neji, Sai a Shikamaru. "Čaute holky, nechtělo by to něco novýho?" Začal se chvástat Kiba "Ne..!" Začali se smát všichni, ale Kiba jen zíral. Sakura se najednou zarazila "A kde je Naruto?" Kluci se na sebe začali dívat "Víš, Naruto říkal že, máš přijít na louku za hlavní bránou, my jsme tam nesměli tak to bude asi překvápko.." Zamyslel se Neji "To je otrava" zamumlal Shikamaru podíval se na Temari, která se na něj upřeně dívala s otevřenou pusou. Když zaregistrovala že se na ni dívá začala se červenat a odvrátila zrak od něj na zem. Shikamaru se usmál. Šel si sednout vedle Temari. "Ty jsi z písečné viď" Temari se podívala na ochrannou čelenku a kývla. "Odtamaď byl Gaara že?"
"Ne.. Teda ano" Zpanikařila Temari. Shikamaru se usmál.
"Nezašla bys zítra někam?" Temari na něj vykulila oči
"No jasně, pokud budu mít čas.." snažila se chovat lhostejně, Shikamaru to prokoukl a začal se potichu smát. "Okej tak zítra ve tři?" Postavil se. "Jasně! Teda .." To Shikamarovi úplně stačilo tak odešel s úsměvem. "Jsem tak blbá! Proč jsem nemluvila normálně! Teď si bude myslet že jsem podivín.."Ríkala si v duchu Temari.Kiba si zatím povídal s TenTen, Neji s Hinatou a Sai s Ino. TenTen si stoupla a zvýšila hlas." No kluci měli byste jít, máme naplánovaný pyžamový večírek bez k-" skočil ji do řeči Kiba "Bez komixů? To si neužijem že ne kluci" Mrkl na kluky Kiba, oni se usmáli šibalským úsměvem "Ne bez k-" Zase to nedořekla "Ale bez koly taky ne!" Podpořil je Sai. TenTen nahodila naštvaný výraz. Kiba se toho zlekl. A vůbec všichni kluci. Holky měly co dělat aby nevybouchly smíchy. Ině to ujelo a se smíchem vykřikla na celé kolo. TenTen se na ně otočila a vražedně se na ně dívala. Kluci využili možnosti a pleskli ji polštářem. Ten Ten se začala falešně smát a přímo praštila Kibu polštářem, ten odletěl skoro metr. "Auu! TenTen! Nemůžeš tak zneužívat polštáře!"
"Vsadíš se?!!" začala Kibu mlátit polštářem a všichni ostatní se to smáli.
NA LOUCE U NARUTA
Naruto už přešlapoval z místa na místo, byl nervózní. Bál se že se Sakuře něco stalo. Sakura při tom rozruchu u Hinaty úplně zapomněla na Naruta. Když najednou se rozjela debata o Narutovi. Bliklo jí v hlavě, že už tam měla dávno být. Prudce si stoupla a vykřikla "Kolik je hodin?!!!"
"Půl osmé, proč?" odpověděla Temari
"Půl osmé?!! Sakra Naruto už na mě určitě čeká před hlavní bránou! Sakra!!" Sakura se rozběhla ke dveřím ani se nerozloučila. Běžela bezhlavě a ani si nevšimla, že kolem ní zrovna prošli její rodiče. Ti na ni zírali jako kdyby spadla z Marsu. Naruto tam měl rotaženou deku, na ní nějaký to jídlo a pití. Umístil to nádherně, že šlo přímo vidět na měsíc který byl zrovna v úplňku. Naruto tam seděl se slzami v očích. Sakura doběhla k Hlavní bráně a rozhlížela se kde je Naruto. Když ho viděla s hlavou v klíně, začala si to vyčítat. Přišla k němu, ale potichu aby si jí nevšiml. Prohlížela si to.. Jak to Naruto krásně nachystal. Na tváři jí hrál sladký úsměv. Podívala se na něj. Naruto o ní nevěděl. Měl by to vědět když to je shinobi. On však byl ponořený do svých vzpomínek. Narutovi ukápla slza. Plakal. Sakura se na něj dívala a úsměv vystřídal starostlivý pohled. "Neříkej, že pláčeš.." pošeptala Sakura. Naruto prudce zvedl hlavu a utřel si slzy.
"Já? Ne!" Sakura se na něj usmála a políbila ho na tvář.. Naruto z jejích rtů, vůně a její postavy roztával.

No a co se stane příště.. Uvidíte v dalším díle..
BYE BAJULE-CHAN x3
 

6 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement