Když kopírovat, tak se zdrojem!

Problem? Here!:) --> HERE
Want to be my SB? --> HERE
Contact : --> HERE
Order a story --> HERE
Order a Naru-RPC --> HERE
Please, KLIK This! :D
Měj minutku a pomož mi tento blog zlepšit:) --> DOTAZNÍK

My SHINee stories

Něco víc než přátelé 01

21. august 2012 at 8:26 | Bajule-chan x3 |  Něco víc než přátelé

První díl povídky "Něco víc než přátelé" je tady :) HOPE YOUR ENJOY IT!!!!!!!!!--1. díl - Bolest a láska -------------------------------------------------------------------------------------------
Bylo časně ráno, Sakura právě vstala. Šla do koupelny, aby se upravila a spáchala ranní hygienu. Podívala se do zrcadla a v hlavě si říkala " No ty zase vypadáš Sakuro". Usmála se. Vyslékla se z pyžama a vlezla si do vany. Když vylezla bylo 11 hodin. "To jsem tam byla tak dlouho?" Ptala se sama sebe Sakura. Z toho přemýšlení ji však vyrušila jistá osoba, která klepala na dveře. Sakura nečekala dlouho a bežela otevřít. "Ahoj Saku..." Nestačil doříct a už se jí Sakura pověsila na krk "Ahoooj Naruto!!"
"Co se děje Sak?"
"Ale nic jen se na tebe těším! Nemůžu?!" Řekla napučeně. "Ale samozdřejmě, jen mě to překvapilo. Víš, nechtěla by jsi zajít semnou na ramen?"
"Pfff!"
"Ale noták,.." Naruto ji začal lechtat a oba se tomu smáli. Když ji Naruto přestal lechtat. Byli ústy nebezpečně blízko.
"Emm..... Tak jdeme na ten ramen?" Snažila se to zamluvit Sakura
"J-Jo u-už bysme a-asi vyrazit" Vykoktal ze sebe rudý Naruto
Sakura se nachystala, vzala si radši pár kunaiů (kdyby náhodou). A vyrazili. Když tak šli, potkali Hinatu. "Ahoj Hin!" Rozběhla se za ní Sakura, aby ji objala. "Ahoj Saky!" opětovala ji to Hinata " Ahoj Hinato" usmál se na ni Naruto. Hinata byla rudá až na zadku. "A-a-ahoj Na-Na-ruto" Lezlo to z ní jak z chlupaté deky. Naruto nahodil nechápavý výraz. Sakura se usmála. Ale nenechala to ticho moc dlouho " Hin, nechtěla bys jít s námi na ramen?" Hinata se na ni podívala "S tebou a Na-Na-rutem? No, m-moc r-ráda" Hinata se pokusila usmát. "Tak jo jdeme holky! Mám hlad!!" Děvčata se začaly smát. Rozešli se do Ichiraku Ramen. Holky si cestou povídaly a Naruto byl radši sticha, jen přikyvoval. Holky si povídaly ikdyž už měly před sebou ramen. Naruto do sebe házel už pátou misku a ty dvě ženský stále ještě seděly nad tou první.Kecaly, smály se, ale nejdly. Narutovi už to lezlo krkem. "Holky?" Děvčata na něj upřely pohled. "Budete jíst nebo jen krafat?" Holky změnily pohled z normálního na vražedný. "Ten ramen ti nedáme..." Začaly se smát, Naruto po chvíli taky. Ani se nenadáli a už byl čas jít domů. "Tak se mějte, já už musím, Neji mě už bude shánět. Dobrou noc Sakuro a Na-naruto" Usmála se. "Dobrou Hin" Odpověděli oba. "Už bysme měli jít domů Naruto" Koukla na Naruta Kunoichi. "Jo dobře doprovodím tě" Sakura se usmála "Dobře". Když došli k domu Sakury rozpovídali se. Naruto ještě obejmul Sakuru, ale jak to skončil, Sakura mu zůstala v náruči. Podívala se na něj a začala se topit jeho modrých očích, Naruto taky. Zahleděl se do jejích smaragdově zelených očí. Začali se k sobě pomalu ale jistě přibližovat. Když se Narutovy a Sakuřiny rty spojily, bylo to jejich poprvé. Šimralo je v břiše a lechtalo v krku. Naruto ji začal líbat vášnivě, Sakura však nezůstala pozadu. S velkou chutí mu to opětovala.
Sakura se od něj najednou odtáhla "Naruto.... Tohle by jsme neměli...." Nahodil na ni nechápavý pohled. "Sak,.... Proč ne? Tobě se to nelíbilo? Nebo je pro to jiný důvod?" Sakura sklopila smutně hlavu "Mě se to líbilo.... Ale nemůžu se do tebe zamilovat.... A ty do mě taky ne.... Jsme nejlepší přátelé, nechci tě ztratit Naruto" Naruto byl z její odpovědi překvapený " Sakuro....." Nedořekl to jelikož mu Kunoichi přiložila prst na ústa. " Už prosím nic neříkej.." Políbila ho na tvář a odešla. Zmizela za dveřmi které sotva zavřela a už se po nich sklouzávala dolů na zem. Když byla v sedu začala naříkat jak je hloupá. Naruto to slyšel. Slyšel jak jeho láska naříká. Začal bušit na dveře, Sakura otevřela a rychle si setřela pramínky slz "Naruto, co ty tu děláš?" Naruto se k ní rozešel a obejmul ji "Sakuro.. Nebreč.. Bolí mě z toho srdce.. Prosím.." Sakura začala plakat ještě víc. Naruto si ji přitiskl ještě víc k tělu. "Naruto... Děláme chybu... Proč ji děláme? Proč neodejdeš? Proč to nenecháme být a budeme zase normální přátelé?" Naruto ji jemně chytil za bradu a zvedl hlavu na úroveň aby si vzájemně viděli do očí. "Sakuro, já tě mám moc rád.... A jsem si na stoprocent jistý, že tě miluji... Sakuro... Já tě miluji od té doby co jsme složili zkoušku a stali se ninji.. Sakuro... Lásko... Neopouštěj mě.. Prosím!" Sakuře se začaly z očí valit vodopády slz. Naruto to nemohl vydržet. Bolelo ho z toho srdce. Nezvládl se dívat na svou lásku jak trpí. "Na-Naruto.. Proč?!!!" Odtrhla se od něj a rozběhla se do svého pokoje. " Sakuro!!!!" Zařval na ni ještě Naruto. ""Běž pryž Naruto! Odejdi! Potřebuji bát sama!"" Slyšel zpoza dvěří Naruto. "Dobrá jak chceš! Zítra ráno tě přijdu zkontrolovat. Dobrou noc." Sakura plakala celou noc. Až se z toho unavila a usla.

ZÍTRA RÁNO
Ráno Sakuru vzbudilo vytrvalé klepání na dveře. Sakura čekala to nejhorší - že to bude Naruto a ona bude muset všechno vysvětlovat. Ale mýlila se. Otevřela dveře a ještě v pyžamu pozdravila "Nazdar" Zívla si " Sakuro?" Sakura si uvědomila kdo to je " Ach... Sensei.. Vylekal jste mě. Promiňte, právě jsem vstala" "V pořádku, Sakuro, Ve dvě hodiny bude trénink na cvičišti. Přijď všas" "Tedy... Vy máte přijít včas!!" Kakashi na ni hodil pohled, který nemohla identifikovat. "Chci říct.. Hai Senseii!" Oba se zasmáli. Sakura se běžela připravit. Vzala kunaie, shurikeny a nějakou svačinu pro Naruta. Věděla že tam bude taky a taky věděla že bude mít hlad. Pak šla na oběd dokud nebudou dvě hodiny. Šla do Ichiraku Ramen a koho tam potkala? Sakura došla k Ichiraku a sedla si na židlu. Přišel Teuchi a zeptal se co si dá " Co vždycky šéfe" Usmáli se na sebe. Vedle ní si někdo sedl. "Ahoj Sakuro" ta osoba to řekla tak chladně, až ji z toho mrazilo. "Naruto, co se děje?" Naruto se na ni ani nepodíval "Nic" odpověděl lhostejně "Fajn, jak chceš! Chceš být uražený? Tak buď!! Mě je to jedno!!" Už byla na odchodu, ale Teuchi ji zrovna přinesl ramen "Sakuro! Máš tu ramen!" Sakura se na něj podívala "Dejte ho Narutovi. Dám vám to zítra. Arigato" Naruto se na ni nechápavě díval. Rozběhl se k ní. "Sakuro!"
"Co chceš?!" Řekla mu kunoichi se slzami v očích. On ji ale neodpověděl. Přitáhl ji k sobě a začal ji vášnivě líbat. Ona mu to neopětovala, stála tam jak tvrdé y a Naruto ji zatím líbá. Naruto se od ní odtáhl a promluvil tiše "Promiň Sakuro..." Shinobi už odcházel a Sakura vykuleně čučela do blba. Ani si nevšimla že by už měla vyrazit na trénink. Uvědomila si to, až kolem ní prošel Sai. "Sakuro? Neměli by jsme jít na trénink?" Ptal se překvapeně Sai.
"Ano asi měli"
"No jasně že měli, pojď semnou" Sai se na Sakuru usmál
"No, tak jo" řekla posmutněle Sakura
Celou dobu šli mlčky. Saiovi už to ticho vadilo tak ho prolomil. "A kde je vůbec Naruto? Nechtěl by jít s námi?"
"Ne, nechtěl" řekla naštvaně Sakura
"Dobře.. Tak ne" Sai se usmál a Sakura na něj upřela pohled. Došli na cvičiště. Naruto tam už čekal. A Kakashi kupodivu taky. No ještě aby ne, když je půlhodiny po stanoveném času. "Jdete pozdě" Vyčítal jim to Kakashi "Omluvte Kakashi-sensei" řekli společně "Ať se to neopakuje. Já pozdě chodit můžu, protože jsem váš sensei. Ale vy, jakožto mí žáci, si to radši nedovolujte"
"Hai!" řekli oba zároveň. Tak se do toho pustili. Skončili o dvě hodiny pozdějc. Sai už byl na cestě domů. Naruto taky. Sakura ale ne, začala volat na Naruto ať počká " Naruto! Počkej na mě!" Naruto ale šel dál, ani se neobtěžoval otočit. "Naruto, napadlo mě že bysme mohli zajít na ramen"
"Ne, nemohli" Sakura na něj začala zírat. Když byla pozadu, Naruto se zastavil a promluvil zády k ní. "Sakuro.... Já nemůžu někam s tebou chodit.. Bolí mě z toho srdce.. Že tě nemůžu mít u sebe.. Že tě nemůžu hladit ve vlasech" Sakuře se draly slzy do očí "Ale Naru..." Nestačila to doříct Naruto ji skočil do řeči " Ne, prosímtě už žádný ale.. Měj se"
Sakura to už neudržela a začala plakat "Naruto... Myslíš že mě to nebolí?" řekla tiše, Naruto ji však moc dobře slyšel. Zastavil se s šokem v očich, otočil se na ni, ale Sakura ho neviděla jelikož provrtávala zem svým pohledem. Slzy kapaly na zem a Naruto to potřehl. "Myslím že ne.." řekl Naruto tiše. Se Sakurou to trhlo. Už padala na kolena, ale Shinobi ji zachytil a postavil na nohy. Sakura se mu vrhla kolem krku.

------------------------------------------------------Pokračování příště------------------------------------------------------------- Prosím, abych mohla psát dál, aspoň 5 komentíků.. Jen aby jsem věděla jestli to má cenu.. x3
 

4 people judged this article.

Comments

1 GHOST GHOST | 8. august 2013 at 1:29 | React

Opravdu dobře napsané. Tuhle sérii čtu už po šesté a stále nemůžu uvěřit jak někdo dokáže napsat něco tak krásného.

2 Tumbííík Tumbííík | 21. december 2013 at 18:08 | React

LUXUSNÍ!!

3 Nellllllka Nellllllka | Email | 22. december 2013 at 7:46 | React

božíííííííííííííííííííííííííííííííííí

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement